Aktualnie znajdujesz się na:NEON 1O firmie
NEON 1

O firmie

  • NEON1 działa na rynku reklamy świetlnej od 1999 roku produkując reklamy świetlne. Rozwijając asortyment wprowadziliśmy od roku 2008 produkcję tablic led oraz telebimów pełnokolorowych. W chwili obecnej zajmujemy się produkcją wysokiej jakości kompletnych ekranów led dopasowanych do potrzeb klienta. Własne rozwiązania techniczne i obserwacje pozwalają na wykonanie i dostosowanie produkowanych ekranów led do warunków panujących w naszej strefie klimatycznej.

    Posiadamy stały kontakt z producentami podzespołów wykorzystywanych do produkcji wyświetlaczy i ekranów led. Nasi pracownicy non stop kontrolują jakość na każdym etapie produkcji. Stosujemy tylko sprawdzone i najwyższej jakości komponenty poczynając od elementów wykorzystywanych przy produkcji pojedynczej diody led poprzez elementy sterujące ich pracą, aż do końcowego montażu na płytce druku montażu w ekranie led. Wszystkie ekrany led przechodzą dodatkowe testy umożliwiające dostarczenie do klienta wysokiej jakości produktu końcowego.

    Elementy wykorzystywane do produkcji naszych ekranów są wybierane przez naszych pracowników i przekazywane na linie produkcyjną,co owocuje bezawaryjną pracą przez tysiące godzin. Posiadamy własny serwis naprawy modułów led co eliminuje powstawanie jaśniejszych lub ciemniejszych plam na ekranie po wymianie pojedynczego modułu.

Dołącz do nas! Zapraszamy! Nowości i promocje! tel. +48 602 496 196
e-mail: neon1@neon1.pl
projektowanie stron www: OSI GO3.pl © 2011