Aktualnie znajdujesz się na:NEON 1Strona głównaCzytaj dalej
Znajdź najbliższy led w swojej okolicy. Zapraszamy!
znajdź telebim LED
Witamy...

Witamy na stronie "NEON1 - Technologie LED".  Jako producent oferujemy najlepsze rozwiązania w najlepszej cenie. Produkujemy tablice jednokolorowe, dwukolorowe, 7-kolorowe oraz full-kolor. Zapraszamy do odwiedzin i kontaktu.

NEON1 działa na rynku reklamy świetlnej od 1999 roku produkując reklamy świetlne. Rozwijając asortyment wprowadziliśmy od roku 2008 produkcję tablic led oraz telebimów pełnokolorowych. W chwili obecnej zajmujemy się produkcją wysokiej jakości kompletnych ekranów led dopasowanych do potrzeb klienta. Własne rozwiązania techniczne i obserwacje pozwalają na wykonanie i dostosowanie produkowanych ekranów led do warunków panujących w naszej strefie klimatycznej. Wykonamy kazdy rozmiar dopasowany do wymagań klienta.

Posiadamy stały kontakt z producentami podzespołów wykorzystywanych do produkcji wyświetlaczy i ekranów led. Nasi pracownicy non stop kontrolują jakość na każdym etapie produkcji. Stosujemy tylko sprawdzone i najwyższej jakości komponenty poczynając od elementów wykorzystywanych przy produkcji pojedynczej diody led, poprzez elementy sterujące ich pracą, aż do końcowego montażu  w ekranie led. Wszystkie ekrany led przechodzą dodatkowe testy umożliwiające dostarczenie do klienta wysokiej jakości produktu końcowego.

Elementy wykorzystywane do produkcji naszych ekranów są wybierane przez naszych pracowników i przekazywane na linie produkcyjną, co owocuje bezawaryjną pracą przez tysiące godzin. Posiadamy własny serwis naprawczy, co eliminuje powstawanie jaśniejszych lub ciemniejszych plam na ekranie po wymianie pojedynczego modułu
powrót
Aktualności
{Texts_1}
[2017-01-25 10:56:26]
{Fck_2}
Dołącz do nas! Zapraszamy! Nowości i promocje! tel. +48 602 496 196
e-mail: neon1@neon1.pl
projektowanie stron www: OSI GO3.pl © 2011